Objevte nejlepší nákupy v Plzni v obchodním centru Olympia!

Olympia Plzeň Obchody

Úvod do obchodního centra Olympia v Plzni

Vítejte v obchodním centru Olympia v Plzni! Co byste si zde rádi prohlédli? Centrum nabízí širokou škálu obchodů a služeb, od módních butiků a kosmetických salonů až po restaurace, kavárny a sportovní potřeby. Nenechte si ujít speciální akce a slevy, které pro Vás naši partneři připravují každý týden. Přijďte si užít nakupování do jednoho z největších a nejoblíbenějších obchodních center v Plzni - Olympie Plzeň!

Historie a vývoj Olympie Plzeň

Historie a vývoj Olympie Plzeň

Olympia Plzeň je jedním z největších obchodních center v České republice. Jeho historie sahá až do roku 1998, kdy byl otevřen první obchodní dům s názvem Hypernova. Postupně se areál rozrůstal a dnes se zde nachází více než 200 obchodů, restaurací a služeb.

V roce 2005 prošla Olympie velkou rekonstrukcí, při které byla přistavěna nová část s názvem OC Olympia Palace. Tento moderní budova nabízí luxusní butiky, kavárny a wellness centrum.

Další rozšíření Olympie plzeň proběhlo v roce 2011, kdy byla otevřena nová část s názvem OC Olympia Park. Tato moderní budova nabízí zábavu pro celou rodinu – kino, bowling, laser game a mnoho dalšího.

Olympie Plzeň je nejen místem nákupů, ale také kulturním centrem regionu. V průběhu roku se zde konají různé akce - od koncertů a divadelních představení po výstavy uměleckých děl.

Historie a vývoj Olympie Plzeň ukazuje dynamický rozvoj tohoto moderního obchodního centra a jeho důležitou roli pro město Plzeň a celý region.

Umístění a rozloha obchodního centra

Umístění a rozloha obchodního centra Olympia Plzeň

Obchodní centrum Olympia se nachází v západní části města Plzně, v blízkosti dálnice D5 směrem na Norimberk. Jeho přesná adresa je: Borská pole 853/1, 326 00 Plzeň-Bory.

Celková rozloha obchodního centra činí více než 100 000 metrů čtverečních. V rámci komplexu najdete mnoho obchodů nabízejících zboží různých kategorií jako jsou oblečení, kosmetika, doplňky a elektronika. Kromě toho zde také naleznete velký supermarket a restaurace s bohatou nabídkou jídla a pití.

Olympia Plzeň je ideálním místem pro nakupování i pro trávení volného času s rodinou nebo přáteli. Vzhledem k jeho strategickému umístění v blízkosti dálnice D5 je snadno dostupné i pro návštěvníky z okolních regionů.

Prodejní plochy a sortiment obchodů

V obchodním centru Olympia v Plzni najdete široký výběr prodejních ploch, které nabízejí rozmanitý sortiment zboží. V našich obchodech si můžete vybrat například oblečení, kosmetiku, spotřební elektroniku či potraviny. Navštivte nás a objevte bohatou paletu produktů od nejlepších značek.

Služby a zábava v Olympii Plzeň

Služby a zábava v Olympii Plzeň jsou skvělým doplňkem nákupního zážitku. V obchodním centru najdete širokou škálu služeb, jako jsou banky, pošta, lékárna nebo cestovní kanceláře. Pro ty, kteří hledají trochu zábavy, je tu doslova nepřeberný výběr - od multikina a bowlingu až po fitness centrum či wellness. Ať už jdete nakupovat nebo jen relaxovat, v Olympii Plzeň si určitě přijdete na své!

Parkování a doprava k obchodnímu centru

Pokud se chystáte na nákupy do obchodního centra Olympia v Plzni, je dobré vědět, jak se k němu nejlépe dostat a kde zaparkovat. Obchodní centrum disponuje velkým parkovištěm s více než 3000 místy a nachází se přímo u dálnice D5. Kromě toho se k němu snadno dostanete i MHD, například autobusy číslo 20, 22 a 23 z různých částí města. Pokud máte rádi cyklistiku, využijte sběrné stojany pro kola umístěné před hlavním vstupem do centra. Ušetříte tak nejen peníze za parkování, ale i čas hledáním volného místa.

Akce a slevy pro zákazníky

Využijte náš systém a získejte exkluzivní akce a slevy v obchodním centru Olympia Plzeň! Budeme Vás průběžně informovat o novinkách a speciálních nabídkách naše partnerských obchodů. Nechte se hýčkat a nakupujte za ty nejlepší ceny!

Hodnocení a recenze návštěvníků Olympie Plzeň

Hodnocení a recenze od návštěvníků jsou dnes velmi důležité pro výběr obchodního centra. Pokud hledáte moderní, dobře vybavené a přívětivé místo pro nákupy, potřebujete se podívat na Olympii Plzeň. Zdejší návštěvníci nešetří chválou a svými kladnými hodnoceními potvrzují vysokou kvalitu služeb poskytovaných tímto obchodním centrem. Vyzkoušejte i vy Olympii Plzeň a přidejte se mezi spokojené zákazníky!

Budoucnost obchodního centra a plány na rozvoj

Budoucnost obchodního centra Olympia v Plzni je plná nových výzev a příležitostí. Navzdory současné situaci na trhu se nám podařilo udržet stabilní pozici mezi konkurenčními centry v regionu.

Naším cílem je dál rozvíjet nabídku obchodů a služeb, které odpovídají potřebám zákazníků. Proto jsme zabrali další plochy pro nové pronájmy a spojili síly s kvalitními partnery, kteří nám pomáhají posilovat atraktivitu Olympie pro různé cílové skupiny.

V blízké budoucnosti se můžete těšit na otevření nových butiků, gastronomických podniků a zábavních aktivit, které oslovují rodiny s dětmi i mladší generace.

Děkujeme za vaši přízeň a budeme se těšit na vaší návštěvu v obchodním centru Olympia v Plzni!

Závěr a doporučení pro návštěvu Olympie Plzeň.

Po shlédnutí obchodního centra Olympia Plzeň a absolvování návštěvy se domnívám, že je to skvělé místo pro nakupování, stravování a volnočasové aktivity.

Co se týče nakupování, obchodní centrum nabízí širokou škálu obchodů od módních značek po potravinářské produkty. Pokud hledáte oblečení, boty, sportovní vybavení nebo kosmetiku, určitě zde najdete své oblíbené značky. Potravinářským řetězcům jako Tesco nebo Globus rozhodně nelze upřít kvalitu a široký sortiment.

Co se týče stravování, má obchodní centrum mnoho možností k výběru. Můžete ochutnat tradiční českou kuchyni v restauracích jako Ježek nebo Pivnice Olympia, nebo si dát rychlé občerstvení v fast food restauracích jako KFC nebo McDonald's. Pokud milujete kávu a dezerty, určitě navštivte kavárny jako Starbucks nebo Costa Coffee.

Pokud jde o volnočasové aktivity, nabídka je opravdu pestrá. Můžete si zahrát bowling v Bowlingu Olympos nebo navštívit kino Cinestar. Pro fanoušky adrenalinu je zde lanové centrum nebo trampolínový park JumpPark. Obchodní centrum nabízí také mnoho aktivit pro děti, jako například prolézačky a skákací hrad.

Můj osobní doporučení pro návštěvu obchodního centra Olympia Plzeň je jednoznačné - určitě se sem podívejte, pokud hledáte kompletní zábavné a nakupovací centrum v Pilsenu.

Publikováno: 06. 06. 2023

Kategorie: obchody

Autor: Lejla Zábranská

Tagy: olympia plzeň obchody | obchodní centrum olympia v plzni