Vstupte do světa her: Objevte nejlepší deskovky a karetní hry v obchodě Planeta her!

Planeta Her

"Zažijte nekonečnou zábavu s deskovými a karetními hrami z českého obchodu Planeta her - přehlídka nejlepších her pro hráče všech věkových kategorií."

Vznik a historie Planety her

Vznik a historie Planety her

Planeta her se stala symbolem českého obchodu s deskovými hrami a karetními hrami. Vznik této ikonické herní značky sahá až do roku 1993, kdy si tehdejší student Michal Mička začal vyrábět své vlastní deskové hry. Své výrobky pak prodával na trzích a akcích.

Po úspěšném startu přišla řada na první kroky k profesionálnímu podnikání. V roce 1997 byla Planeta her oficiálně registrována jako obchodní značka a začala se specializovat na výrobu karetních her. Společnost postupně rozšířila svoje portfolio o další druhy her, přičemž se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém trhu.

V roce 2005 Planeta her slavila velký úspěch, kdy byla oceněna prestižní cenou Vysočina – Průmyslový design. Tento rok také započal spolupráci s americkou firmou Fantasy Flight Games a otevřel se tak pro export do celého světa.

Po letech budování pozice na českém trhu a úspěšných mezinárodních expanzích dnes Planeta her patří mezi nejvýznamnější herní vydavatele v celé střední Evropě a může se pyšnit i řadou úspěšných spoluprací s předními autory deskových her.

Sortiment deskových a karetních her

Vítáme Vás v našem obchodě "Planeta her", kde najdete široký sortiment deskových a karetních her. Naše nabídka zahrnuje nejnovější hry od renomovaných vydavatelů, stejně jako oblíbené klasiky a unikátní tituly. U nás si každý milovník deskových her přijde na své, ať už preferuje souboje s draky, spolupráci při řešení tajemství nebo strategické plánování bojů v historických bitvách. Pro ty, kteří dávají přednost rychlejším a jednodušším hrám, nabízíme také širokou paletu karetních her se zajímavými mechanismy a originálním designem. Přijďte se podívat do naší herny nebo nakupujte pohodlně online a objevte novou dimenzi zábavy!

Akce a slevy pro zákazníky

Zde jsou aktuální akce a slevy, které jsme pro naše zákazníky připravili:

- Každý týden vybíráme jednu hru, kterou můžete zakoupit se 10% slevou.

- Při nákupu dvou a více her v hodnotě nad 1000 Kč získáte zdarma dopravu po celé České republice.

- Při registraci do našeho klubu zákazníků získáte okamžitě slevový kupón v hodnotě 50 Kč, který můžete uplatnit při prvním nákupu.

- Na některé karetní hry máme speciální letní slevy až do konce srpna. Nechte se překvapit, kolik můžete ušetřit!

Nezapomeňte sledovat naší webovou stránku a sociální média, abyste nezmeškali žádné další skvělé nabídky. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vaše objednávky!

Online prodej a rozvoj firmy

"Online prodej a rozvoj firmy - Posunujeme Planetu her do digitální éry"

Vítáme vás na našem webu Planeta her, kde si můžete zakoupit nejnovější deskové a karetní hry. Rádi bychom vám také představili náš nový cíl - posunout naši firmu směrem k online prodeji a tím podpořit rychlejší rozvoj.

Snažíme se být stále jedni z předních hráčů na trhu s deskovými hrami a chceme umožnit co nejjednodušší komunikaci s našimi zákazníky. S online prodejem se budeme moci více soustředit na vaše potřeby a zajistit rychlé dodání produktů po celé České republice.

Jsme připraveni nasadit moderní technologie, které pomohou změnit tvář tradičního obchodu. Těšíme se, že společně posuneme Planeta her do digitální éry!

"Návštěva Planety her: objevte svět deskových a karetních her! Zajděte do českého obchodu, který vás překvapí širokým výběrem her pro všechny věkové skupiny a zároveň se můžete těšit na skvělou atmosféru, nadšený personál a neuvěřitelné dobrodružství při každé návštěvě. Na Planetě her najdete to nejlepší pro vaši zábavu!"

Rozhovor s majitelem Planety her

Můj rozhovor s majitelem Planety her byl velmi zajímavý. Získal jsem mnoho informací o tom, jak tento český obchod s deskovými hrami a karetními hrami vznikl a jak se postupně rozvíjel. Majitel nám také sdělil své plány do budoucna a co mohou zákazníci od Planety her očekávat. Bylo to fascinující se dozvědět více o tom, co stojí za tímto úspěšným podnikem v herním průmyslu v Česku.

Závěr - Planeta her: Místo pro všechny deskové a karetní hry