Globus Liberec: Obchodní řetězec, který posouvá hranice kvality a služeb

Globus Liberec

Úvod do Globus Liberec

Pokud se chystáte navštívit obchodní řetězec Globus v Liberci, rádi vám přinášíme náš úvod do tohoto obchodu. Globus je mezinárodní obchodní řetězec s mnohaletou tradicí a pobočky po celém světě. V Liberci najdete moderní prodejnu s širokým sortimentem potravin, nápojů a dalšího zboží za skvělé ceny. Pokud hledáte kvalitní a čerstvé potraviny, zboží pro dům nebo právě plánujete večeři s rodinou či přáteli, Globus Liberec je pro vás tou správnou volbou. Přijďte se přesvědčit sami!

Historie obchodního řetězce Globus

Historie obchodního řetězce Globus se začala psát v roce 1828, kdy byla založena firma Franz Bruch. Ta se postupem času stala významným dodavatelem potravin a nápojů pro regionální obchody v Německu. V roce 1930 převzal firmu Franzova syna Max Bruch a společnost si po druhé světové válce začala rozšiřovat svou působnost do celého Německa.

V roce 1964 byla založena první samoobsluha s názvem "Globus SB-Warenhaus" a po úspěšném zavedení nových konceptů se společnost začala rychle rozvíjet. V roce 1996 měl Globus již více než 30 samoobsluh a expandoval také do dalších zemí Evropy.

Dnes patří Globus mezi jedny z nejvýznamnějších obchodních řetězců v centrální Evropě, zaměstnávající přes 46 tisíc lidí a nabízející široký sortiment produktů od potravin až po elektrospotřebiče či oděvy. Společnost se také aktivně angažuje v oblasti udržitelnosti a podporuje lokální projekty ve spolupráci s místními zemědělci a výrobci.

Popis a nabídka sortimentu v Globus Liberec

Popis a nabídka sortimentu v Globus Liberec

Vítejte v našem obchodě Globus Liberec, kde najdete širokou škálu potravinářských produktů, čerstvých potravin a dalšího sortimentu pro vaše domácnosti.

Naše potraviny jsou pečlivě vybírány z těch nejlepších zdrojů po celém světě, abychom Vám zajistili vysokou kvalitu a čerstvost. Nabízíme také mnoho BIO produktů a regionální speciality.

Kromě toho máme rozsáhlý sortiment spotřebičů a technologií pro vaše domácnosti, jako jsou ledničky, pračky, televize atd.

Přijdte se podívat do našeho obchodu a užijte si nakupování s pohodlím a bezpečností.

Výhody nákupu v Globus Liberec pro zákazníky

Využijte výhod nákupu v obchodním řetězci Globus Liberec a ušetřete svůj čas i peníze. Díky širokému sortimentu zboží v našich prodejnách najdete vše, co potřebujete na jednom místě. Nabízíme také atraktivní akční nabídky a slevy, které Vám umožní nakoupit kvalitní zboží za skvělé ceny. Snažíme se navíc usnadnit Vaše nákupy a proto Vám poskytujeme přehledné informace o zboží, jeho dostupnosti a cenách. Navštivte nás a přesvědčte se sami, že nakupovat v Globus Liberec je opravdu jednoduché a výhodné!

Společenská odpovědnost a udržitelnost v Globus Liberec

Společenská odpovědnost a udržitelnost jsou klíčovými faktory pro Globus Liberec, jednoho z nejvýznamnějších obchodních řetězců v regionu. Věříme, že naše činnosti by měly být v souladu s potřebami společnosti i životního prostředí. Proto se aktivně podílíme na projektech, které přispívají k udržitelnosti a ochraně přírody. Snažíme se také poskytnout svým zákazníkům pouze produkty vyrobené z kvalitních surovin s minimálním dopadem na životní prostředí. Společně pracujeme na budování lepšího a udržitelného dneška i zítřka.

Novinky a akce v Globus Liberec

"Zůstaňte v obraze a nechte se inspirovat! Náš obchodní řetězec Globus Liberec Vám přináší ty nejnovější novinky a akce, které si nemůžete nechat ujít. Sledujte náš sortiment a užijte si nakupování s přidanou hodnotou. Přijďte do našich prodejen a buďte první, kdo se dozví o exkluzivních nabídkách a speciálních akcích určených pouze pro naše zákazníky. Globus Liberec - váš spolehlivý partner pro každodenní nákupy."

Závěr a doporučení pro návštěvu Globus Liberec.

Pokud se chystáte navštívit Globus Liberec, máme pro vás pár závěrečných tipů a doporučení. Jednou z hlavních výhod nákupu v obchodním řetězci Globus je jeho široký sortiment zboží, které obsahuje jak běžné potraviny, tak i speciality a exotické produkty. Pokud se chystáte nakoupit potraviny do domácnosti, na výběr máte například čerstvé ovoce a zeleninu nebo maso a ryby.

Dalším důvodem pro návštěvu Globus Liberec je jeho vynikající servis. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit na odborné poradenství, které vám pomůže s výběrem správného produktu. Navíc nabídka služeb řetězce zahrnuje například speciální aktivní programy pro děti, což jsou skvělé aktivity pro rodinnou návštěvu.

V neposlední řadě musíme zmínit skvělé ceny a pravidelné slevové akce, díky kterým si můžete ušetřit nemalé peníze při nákupu. Proto pokud hledáte kvalitní zboží za dostupné ceny, neměli byste si oblíbený obchodní řetězec Globus nechat ujít. Navštivte nás v Liberci a přesvědčte se sami!

Publikováno: 04. 06. 2023

Kategorie: obchod

Autor: Petr Handlovský

Tagy: globus liberec | obchodní řetězec