Bowling v Liberci: Zábava pro celou rodinu v moderní herně!

Bowling Liberec

Úvodní informace o bowlingové herně v Liberci

Úvodní informace o bowlingové herně v Liberci

Bowlingová herna v Liberci nabízí skvělý způsob jak trávit volný čas s přáteli a rodinou. Herna je vybavena moderním zařízením, které zajišťuje pohodlnou a bezpečnou hru pro všechny úrovně hráčů, od začátečníků po profesionální bowlingisty.

Pro návštěvníky jsou k dispozici nejenom bowlingové dráhy, ale také bar a restaurace, kde si můžete po hře odpočinout a osvěžit se. V areálu se také nachází herny s videohrami a jinými zábavnými aktivitami pro dospělé i děti.

Bowlingová herna v Liberci je ideálním místem pro oslavy narozenin, firemní večírky nebo jen tak pro zábavu s přáteli. Přijďte si užít skvělou atmosféru plnou soutěživosti a dobré nálady!

Prostory a vybavení haly

Prostory a vybavení haly jsou základem pro skvělou bowlingovou zábavu v Liberci. Naše moderní hala disponuje několika bowlingovými dráhami, pohodlným sezením pro hráče i diváky a špičkovým ozvučením. Pro ty, kteří si chtějí užít trochu soukromí, jsou k dispozici i samostatné VIP místnosti. Vybavení našeho provozu zahrnuje také plně automatizované systémy pro skórování a další interaktivní prvky, které vaši bowlingovou zábavu udělají ještě zajímavější!

Nabídka bowlingových drah a ceník

Nabídka bowlingových drah a ceník

Vitajte v naší moderní bowlingové herně v Liberci! Nabízíme Vám nejnovější technologie pro zábavu na čtyřech profesionálních dráhách. Můžete si užít hru s přáteli nebo rodinou a strávit příjemný večer plný zábavy.

Ceník našich služeb:

- Hra na jednu dráhu: 250 Kč/hodina

- Pronájem celého pásma: 900 Kč/hodina

- Dětské narozeniny: 1500 Kč (v ceně jsou dvě hodiny hry, občerstvení a dárek pro oslavence)

K dispozici máme také širokou nabídku nápojů a jídel, abyste si mohli po hře odpočinout a posilnit se. Přijďte navštívit naši bowlingovou hernu v Liberci a užijte si nezapomenutelný zážitek!

Možnosti stravování a pití v hale

Vítáme Vás v bowlingové herně Liberec! Kromě zábavy a sportovního vyžití nabízíme i bohaté možnosti stravování a pití. Naše široká nabídka jídel zahrnuje tradiční českou kuchyni, ale také moderní lahůdky, jako jsou burger nebo sushi. Pro milovníky sladkostí pak máme ve svém menu řadu vynikajících dezertů a zákusků. Co se týče pití, máte na výběr jak alkoholické, tak nealkoholické nápoje - od osvěžujících limonád po kvalitní vína a piva. Navštivte naši hernu s přáteli a užijte si skvělou atmosféru plnou sportovního ducha i chutných pochoutek!

Akce a turnaje pro návštěvníky

Pokud hledáte zábavné a soutěživé aktivity v Liberci, neváhejte navštívit naši bowlingovou hernu! U nás se konají pravidelně akce a turnaje pro návštěvníky, kde si můžete zahrát s rodinou, přáteli či kolegy. Zažijte nezapomenutelné chvíle plné smíchu a skvělého sportovního ducha. Přijďte si u nás odpočinout, pobavit se a zlepšit své bowlingové dovednosti!

Recenze návštěvníků a závěrečné shrnutí

Recenze návštěvníků a závěrečné shrnutí

Přinášíme vám přehled nejnovějších recenzí návštěvníků bowlingové herny v Liberci. Zákazníci chválí moderní vybavení, skvělou obsluhu a přátelskou atmosféru. Dítěti se tu líbilo natolik, že už plánujeme narozeninovou párty. Stolování je také na vysoké úrovni - velký výběr jídel a pití pro každého.

Celkově lze říct, že bowling Liberec je skvělým místem pro trávení času s rodinou nebo přáteli. Přijďte si zahrát a uvidíte sami!

Kontakt na bowlingovou halu v Liberci.

Kontakt na bowlingovou halu v Liberci

Hledáte zábavu pro rodinu nebo přátelé? Navštivte náš stylový bowling v centru Liberce. Naše moderní hala nabízí čtyřicet dráh pro hráče všech úrovní. Kontaktujte nás a rezervujte si svou dráhu právě teď! Můžete nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím našeho online formuláře. Těšíme se na vaši návštěvu!

Publikováno: 03. 07. 2023

Kategorie: zábava

Autor: Jiřinka Červenková

Tagy: bowling liberec | bowlingová herna v liberci